• Головна
 • Новини
 • На вихідних у Львові перекриють руху транспорту через кільце на вул. Липинського

26.07.2021, 17:29

На вихідних у Львові перекриють руху транспорту через кільце на вул. Липинського

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», цими вихідними – 31 липня та 1 серпня – у зв’язку з ремонтом вул. Б. Хмельницького, буде перекрито рух транспорту на кільці вул. Б. Хмельницького – вул. Липинського - вул. Кукурудзяна. Роботи виконує ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міськради.

«Так виглядає, що в суботу в район «Епіцентру» та «Торпедо» краще не їхати. В суботу цілий день будуть тривати ремонтні роботи, будемо робити квазікільце, щоб у перших числах серпня вулиця була повністю відкрита для проїзду і ми про цю епопею забули. 

Завдання – щоб за день суботи роботи по кільцю були завершені, маємо ще резерв у неділю. Тому ми і хочемо робити це в суботу. Звичайно, люди, які в суботу планували їхати в «Епіцентр» чи на «Торпедо», будуть незадоволені, але це треба зробити», - відзначив мер Львова Андрій Садовий. 

Як розповів Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку», яке розробило проект ремонту вул. Б. Хмельницького, кільце на вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького зроблять саморегулюючим, за прикладом кільця на вул. Липинського – пр. Чорновола.

«На сьогодні параметри кільця на вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького не відповідають можливим з’їдам. Що ми запропонували своїм проектом: на кільці машини будуть рухатися двома смугами, а вул. Кукурудзяна буде одностороння – на виїзд. Ми робимо кільце саморегульованим, за прикладом кільця на вул. Липинського – пр. Чорновола. Воно відповідатиме всім параметрам навколишніх вулиць», - пояснив Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку».

За інформацією управління транспорту ЛМР, у зв’язку з перекриття руху транспорту на кільці вул. Богдана Хмельницького - вул. Липинського - вул. Кукурудзяна, на вихідних відбудуться зміни у русі 7 маршрутів громадського транспорту. Детальніше про схему об’їзду буде повідомлено додатково.

Фото - zaxid.net

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: