• Головна
 • Новини
 • На посаду Мурованського сільського голови зареєстровано 8 кандидатів

30.12.2020, 17:42

На посаду Мурованського сільського голови зареєстровано 8 кандидатів

Мурованська сільська територіальна виборча комісія Львівського району Львівської області своїми постановами зареєструвала 8 кандидатів на посаду Мурованського сільського голови. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Повторні вибори Мурованського сільського голови, за її словами, відбудуться в неділю, 24 січня 2021 року.

Усі зареєстровані кандидати є самовисуванцями, шестеро з них безпартійні, а двоє є членами політичних партій. Усі проживають в Мурованській сільській громаді Львівського району, причому у трьох населених пунктах: четверо є мешканцями с.Мурованого, троє - с.Ямполя і один - с.Сороки-Львівські.

Посадовиця додала, що наймолодшому з кандидатів цього місяця виповнилося 32 роки, найстаршому вдвічі більше - 64. Семеро з восьми кандидатів - чоловіки.

Нагадаємо, раніше сільська ТВК визнала Зіновія Петруха особою, обраною Мурованським сільським головою (на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року), такою, що не набула повноважень Мурованського сільського голови, у зв'язку зі смертю 31 жовтня 2020 року.

Відтак, були призначені повторні вибори. Виборчий процес повторних виборів триває з 5 грудня 2020 року. Додамо, що станом на 30 грудня 2020 року у Мурованській сільській громаді мешкає 7210 виборців. Майже половина з них - 3552 - проживає в Мурованому. Решта в чотирьох інших населених пунктах - Ямполі (1546), Сороках-Львівських (1187), Гамаліївці (649) і Кам'янополі (276).

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Задовбали! Переворот...

  Михайло Цимбалюк

  Країна без розвідників

  Мирослав Дністрянський

  Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: