• Головна
 • Новини
 • На голову Львівської ОДА претендувало 40 осіб: Мальський не знає, хто його включив у список

10.07.2019, 11:35

На голову Львівської ОДА претендувало 40 осіб: Мальський не знає, хто його включив у список

Новий голова Львівської ОДА Маркіян Мальський розповів в інтерв’ю ТРК «Перший західний» про те, як відбулось його призначення. Зокрема, він сказав, що не знає, хто його включив у список сорока кандидатів на голову Львівської ОДА.

Маркіян Мальський: «Не сам Зеленський подзвонив, насправді подзвонили з Адміністрації президента. Я би не називав конкретно ім’я люди. Чому? Тому що мені вже дзвонили людей з п'ять чи десять, скажи, хто дзвонить, бо я хочу сам буть".

Також він повідомив, що у списку охочих обійняти посаду голови Львівської ОДА було близько 40 осіб: «У списку бажаючих, наскільки мені відомо, було близько 40 людей. Скажу так, я свої документи з ініціативою, щоб мене туди включили не подавав. Мене подали люди від бізнесу. Не мене одного».

Маркіян Мальський не знає, хто його включив у список кандидатів на голову Львівської ОДА

Маркіян Мальський: «Отже із тих сорока осіб, наскільки мені відомо, двадцять просились самі і двадцять були просто запропоновані. Таким чином це і відбулось. Був відбір ще із боку кадрових агенцій, які, власне, монітори спеціалістів з того чи іншого питання в регіоні. І як ви вже знаєте, ті троє, назвемо їх фіналістами, -  це все були люди, які більшу частину свого життя були в бізнесі і менше приділяли свого часу державній службі.

Відповідно, така була хронологія. Я своєї кандидатури не подавав, це справді була пропозиція… Хтось мене включив, я по сьогоднішній день не знаю хто».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Політика

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Я що – пам’ятник?» - Зеленський назвав власний бюст «жахом»

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Україна вже перестала бути потужною індустріальною державою

  Андрій Вихопень

  На місці Мальського я почав би не з нарад

  Михайло Цимбалюк

  Прем’єр Гройсман вже приготував три конверти наступнику

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: