• Головна
 • Новини
 • На голову Львівської ОДА претендувало 40 осіб: Мальський не знає, хто його включив у список

10.07.2019, 11:35

На голову Львівської ОДА претендувало 40 осіб: Мальський не знає, хто його включив у список

Новий голова Львівської ОДА Маркіян Мальський розповів в інтерв’ю ТРК «Перший західний» про те, як відбулось його призначення. Зокрема, він сказав, що не знає, хто його включив у список сорока кандидатів на голову Львівської ОДА.

Маркіян Мальський: «Не сам Зеленський подзвонив, насправді подзвонили з Адміністрації президента. Я би не називав конкретно ім’я люди. Чому? Тому що мені вже дзвонили людей з п'ять чи десять, скажи, хто дзвонить, бо я хочу сам буть".

Також він повідомив, що у списку охочих обійняти посаду голови Львівської ОДА було близько 40 осіб: «У списку бажаючих, наскільки мені відомо, було близько 40 людей. Скажу так, я свої документи з ініціативою, щоб мене туди включили не подавав. Мене подали люди від бізнесу. Не мене одного».

Маркіян Мальський не знає, хто його включив у список кандидатів на голову Львівської ОДА

Маркіян Мальський: «Отже із тих сорока осіб, наскільки мені відомо, двадцять просились самі і двадцять були просто запропоновані. Таким чином це і відбулось. Був відбір ще із боку кадрових агенцій, які, власне, монітори спеціалістів з того чи іншого питання в регіоні. І як ви вже знаєте, ті троє, назвемо їх фіналістами, -  це все були люди, які більшу частину свого життя були в бізнесі і менше приділяли свого часу державній службі.

Відповідно, така була хронологія. Я своєї кандидатури не подавав, це справді була пропозиція… Хтось мене включив, я по сьогоднішній день не знаю хто».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: