22.05.2021, 16:24

На ботулізм захворіли троє мешканців Львівщини

У відділення інтенсивної терапії КНП «Мостиська міська лікарня» з ботулізмом госпіталізували мешканку м. Львова 1984 року народження.

Про це повідомили у ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України».

«При проведенні санітарно-епідеміологічного розслідування  встановлено, що ймовірним фактором виникнення  захворювання  могло стати вживання в їжу рибної консерви (тунець) промислового виробництва ТМ «Riomare», – йдеться у повідомленні.

Потерпілій введений протиботулінічний антитоксин.

Зазначається, що фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області спільно з ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводиться  розслідування  причин виникнення захворювання.

Загалом, як повідомила директорка Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Наталія Тімко-Івченко, це вже третій випадок ботулізму за тиждень.

«Серед хворих 2 чоловіків і 1 жінка. Причина – вживання консервів м’ясних або домашнього виготовлення та в’яленої ковбаси. Усі хворі отримали з лікувальною метою антитоксин протиботулінічний. Стан покращується», – написала вона.

Ботулізм – харчове отруєння, яке характеризується важким токсичним ураженням центральної нервової системи, летальність від якого сягає 20%.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Василь Чорний

  Війна і мир Луганщини. Погляд через два з половиною роки

  Мирослав Дністрянський

  Про гостру необхідність будівництва у Львові метро

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: