Напередодні,18 червня, на базі Комунального закладу Львівської обласної ради «Грушківський психоневрологічний інтернат» відбулось урочисте відкриття сироварні як додаткового напряму діяльності комунального закладу.
Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА.
Нетрадиційне поєднання лікувальної та фермерської діяльності, а саме – утримання корів та виробництво молока та сиру започатковано з приходом нового керівництва закладу.
Важливо зазначити, що започаткування такої діяльності сприятиме покращенню соціально-побутового обслуговування підопічних інтернату, їх соціальної реабілітації, а саме працетерапії, збереженню фізичної, психологічної, соціальної активності та оздоровлення в цілому.
«Приємно спостерігати, як захоплення ініціативної людини – керівника закладу Наталі Олександренко втілилось в суспільно корисну і дуже важливу справу, що може слугувати прикладом для інших установ та закладів, які мають підсобні господарства, - створювати додану вартість та забезпечувати себе власною продукцією», - зазначила заступник директора – начальник управління департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.
За темою
- На Волині дозволили польові роботи поблизу Державного кордону
04.04.2022, 16:13
- Названо причини рекордних цін на пшеницю
05.12.2021, 12:13
- В Україні святкують День працівників сільського господарства
21.11.2021, 12:09
- З початку 2021/2022 маркетингового року Україна експортувала 17 795 тис. тонн зерна
26.10.2021, 18:26
- Ціни на яблука впали нижче від рівня трирічного максимуму
14.10.2021, 17:39
Обговорення
Івано-Франківськ
ТОП
23 роки «рабства»: підприємець з Городка тримав у трудовій неволі однокласника
У Львові арештували продавця та ймовірну керівницю мережі наркомагазинів U420
50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
Зима повертається: на Львівщині до -5° морозу і мокрий сніг
Біля Рівного стався вибух на підприємстві: є постраждалі та тяжко травмований
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми