05.12.2021, 12:13

Названо причини рекордних цін на пшеницю

Постійна загроза розриву ланцюжків постачання, інфляція та невизначеність, а також неврожай пшениці у покупців й низька якість продукції – зробили цього сезону частину виробників дуже багатими.

Таку думку висловила менеджер з розвитку бізнесу «Maxigrain» Олена Нероба в коментарі для Latifundist.com, пише agronews.ua.

«Прагнення ряду імпортерів дочекатися гарного обіцяного врожаю почали затьмарюватися з середини літа: в Європі та Україні були дощі, у Канаді — посуха, в частині Росії не вдалося відновити втрати озимого врожаю пшениці. Тому ми бачили не лише щоденне зростання, а й згоду на нижчу якість», – відзначила експертка.

За словами Олени Нероби, схоже, що Австралія і цього сезону не врятує всіх: не дивлячись на рекордний урожай пшениці – до 37 млн т. Ринок вже активно обговорює скільки Австралія матиме фуражного зерна через надмірну вологу.

«Натомість Латинська Америка раптово стала нашим конкурентам – на початку сезону вони намагаються отримати швидкі гроші та почали продавати на наші ринки», – підкреслила експертка.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Бійка у Львівській районній раді. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  2021 – це був рік непростих викликів перед українським суспільством

  Василь Чорний

  Про перший рік "Батьківщини" у Самбірській райраді

  Богдан Рабешко

  Задовбали! Переворот...

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: