Чергову групу чоловіків, які намагались утекти від мобілізації, затримали прикордонники. Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.
Прикордонний наряд помітив шістьох мешканців Тячівщини у середу, 31 серпня. Чоловіки прямували у бік кордону з Румунією. Побачивши прикордонників, вони спробували втекти, втім кілька попереджувальних пострілів змусили чоловіків зупинитися.
Перебування у прикордонні затримані пояснили бажанням назбирати грибів. Проте в чоловіків не виявилося звичних для грибників атрибутів – кошиків чи відер, натомість вони мали з собою закордонні паспорти та ковід-сертифікати європейського зразка, а також змінний одяг.
На усіх шістьох мешканців Закарпаття склали протоколи за спробу перетину державного кордону, далі їх доставили до відділу поліції за підозрою в ухиленні від мобілізації (ст. 336 ККУ).
Загалом на Закарпатті на ділянках Мукачівського та Чопського прикордонних загонів прикордонники у серпні виявили та затримали 700 чоловіків, які намагались незаконно покинути територію України.
За темою
Обговорення
Західна Україна
ТОП
Смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі на Закарпатті: підозри отримали лікарка та мати дитини
У стоматологічному кабінеті у Львові двоє жінок потрапили до лікарні через отруєння чадним газом
Кандидат у судді Львівського апеляційного суду опинився в центрі скандалу через заяви про жінок і сумнівні наукові висновки
На Львівщині суд оштрафував матір школяра за неналежне виховання
На Хмельниччині чоловік скинув собаку з сьомого поверху: йому загрожує до 8 років ув’язнення
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми
Михайло Цимбалюк
Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів