03.08.2020, 18:59

На Закарпатті дозволили роботу дитсадків

Закарпаття, яке віднесено до "жовтої" карантинної зони, дозволяє роботу дитсадків - працюватимуть лише ті заклади, де забезпечать дезинфекцію, температурний скринінг та засоби індивідуального захисту для співробітників.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це сьогодні заявив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров після засідання регіональної комісії ТЕБ та НС.

"Закарпаття віднесено до "жовтої" зони через ситуацію з поширенням захворюваності на коронавірус. Таким чином, в області можуть працювати дитячі садки. Це рішення було затверджено на засіданні комісії ТЕБ та НС Закарпатської обласної ради", - повідомив Петров.

Разом із тим, голова ОДА наголосив, що відповідальність за дотримання режиму карантинних обмежень в дитсадках лежить на керівництві місцевих адміністрацій та дитячих садочків.

Як повідомлялося, раніше голова Закарпатської ОДА зазначав, що на Закарпатті дозволять роботу тих закладів дошкільної освіти, де керівництво забезпечить наявність дезінфекції, температурний скринінг дітей, а також засобів індивідуального захисту для працівників.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Шанс на нове дихання

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: