• Головна
 • Новини
 • На Яворівському полігоні розпочалися збори резервістів

22.07.2021, 15:59

На Яворівському полігоні розпочалися збори резервістів

У 184 навчальному центрі нині почалися навчання резервістів першої та другої черги.

Про це повідомляє "Еспресо.Захід"

У селі Старичі на Львівщині розпочалися збори резервістів. Понад вісім сотень військових з усієї України приїхали у 184 навчальний центр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, аби відновити навички та навчитися додаткових потрібних для Збройних сил спеціальностей.

"Ми готуємо всі частини Збройних сил України, – розповів заступник начальника штабу 184 навчального центру підполковник Вадим Бохан. – Зараз до нас приїхали резервісти із семи бригад. Вони виконують підготовку на військову кваліфікацію у різних напрямках. Зокрема, в нас навчаються водії, мінометники, стрілки й інші". 

У навчальному центрі є резервісти першої та другої черги. Велика кількість тих, хто відвоював на початку російсько-української війни, також є контрактники та військовозобов’язані. 

"Метою проведення навчальних зборів оперативного резерву є відновлення навичок одних категорій військовослужбовців і навчання інших на гостродефіцитні спеціальності, які потребуються для забезпечення Збройних сил України кваліфікованими кадрами. Відразу після прибуття резервістів оглянули працівники медичної служби, з ними провели бесіди досвідчені офіцери-психологи, і згодом, після опрацювання документів, військові вже проходять навчання", – додав Вадим Бохан.

Навчатимуться резервісти протягом місяця.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: