Слідчі ГУНП спільно з працівниками управління боротьби з наркозлочинністю в Хмельницькій області задокументували злочинну діяльність групи осіб, які працювали «закладниками» наркотичних речовин на декілька телеграм-каналів.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Хмельницької області.
Двоє 27-річних чоловіків та 37-річна жінка з метою збагачення розміщували закладки з наркотиками у різних куточках обласного центру, аби згодом покупці, які придбали їх через телеграм-канали, могли забрати свій товар.

Один з чоловіків та жінка і самі тривалий час перебували в наркотичній залежності, тож час від часу збували наркотики безпосередньо споживачам зі свого близького оточення.

На підставі оперативної інформації слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. В межах досудового розслідування поліцейські провели санкціоновані обшуки за місцем проживання закладників, під час яких виявили та вилучили 16 розфасованих по дозах згортків з канабісом, 13 згортків з психотропною речовиною «Альфа-PVP», прилади для вживання наркотиків, мобільні телефони, ваги, а також пакувальні матеріали, які зловмисники використовували для фасування наркотичних речовин.

Слід зазначити, що закладники ретельно маскували свою злочинну діяльність, щомісяця змінюючи орендовані квартири, у яких вони зберігали і фасували наркотики.
Наразі розслідування триває і вирішується питання про оголошення зловмисникам підозри та обрання запобіжного заходу.
За темою
- У Львові поліцейські затримали наркокур‘єра
15.09.2022, 15:59
- На Львівщині викрили групу правоохоронців, які збували наркотики великими партіями
07.02.2022, 15:45
- Чоловік, що продавав наркотики у Стрию, чекатиме суду під вартою
03.12.2021, 13:58
- У Львові поліцейські викрили групу наркозбувачів
29.11.2021, 10:22
- У Хмельницьку викрили таксиста-наркоторговця
19.11.2021, 17:23
Обговорення
Хмельницький
ТОП
Поблизу Винників легковик опинився затиснутим між двома вантажівками внаслідок ДТП — є постраждалий
У Мукачівському районі чоловік убив двох односельців і жорстоко поранив батька — поліція
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
Генштаб оновив дані про втрати ворога: мінус ще 1 320 російських окупантів
У Львові з 16 червня стартує новий етап гідравлічних випробувань: частина районів тимчасово залишиться без гарячої води
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні