• Головна
  • Новини
  • На Волині у лісі, де нещодавно підірвалися троє людей, піротехніки знайшли 167 артилерійських боєприпасів

17.03.2024, 09:52

На Волині у лісі, де нещодавно підірвалися троє людей, піротехніки знайшли 167 артилерійських боєприпасів

Волинські піротехніки знайшли у лісі, де нещодавно підірвалися троє людей, 167 артилерійських боєприпасів часів Першої світової війни

Про це повідомляє управління ДСНС України у Волинській області.

Відомо, що напередодні, 15 березня, відповідно до порядку взаємодії служби 101 та 102 до надзвичайників надійшло повідомлення про необхідність провести роботу з очистки території від вибухонебезпечних предметів поблизу села Колпитів Володимирського району, де нещодавно загинуло 3 людей.

На місці виклику піротехніки перевірили 1600 м2 території та знайшли 167 артилерійських боєприпасів часів Першої світової війни.

піротехніки

Фото: Головне управління ДСНС України у Волинській області

Виявлені предмети успішно знешкодили.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: