Зловмисника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Волинської області, оперативники управління карного розшуку області у співпраці із співробітниками Ратнівського відділу поліції спіймали 36-річного жителя району під час продажу мисливської нарізної вогнепальної зброї з оптичним прицілом та 26 набоїв до неї. Заходи проводилися у рамках досудового розслідування, розпочатого за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Рушницю та набої вилучили. Їх направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
Вирішується питання про оголошення затриманому підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України та обрання міри запобіжного заходу.

Нагадаємо: у березні співробітники управління карного розшуку ГУНП у Волинській області у райцентрі Локачі викрили під час збуту боєприпасів 51-річного жителя Горохівського району.
За темою
- У Хмельницькому затримали торговця зброєю і боєприпасами
01.07.2021, 11:43
- На Львівщині прикордонники затримали продавця багнетів
25.04.2021, 15:15
- СБУ зловила волинянина на торгівлі вибухівкою
13.05.2019, 18:46
- "Альфа" накрила канал торгівлі зброєю
26.02.2019, 17:50
- На Буковині СБУ викрила контрактника, що торгував зброєю
22.02.2019, 18:18
Обговорення
Луцьк
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми