• Головна
 • Новини
 • На Тернопільщину передадуть бібліотеку зв'язкового ОУН

09.09.2019, 21:12

На Тернопільщину передадуть бібліотеку зв'язкового ОУН

12 вересня 2019 року ЛОО Українське товариство охорони пам’яток історії та культури в межах реалізації “Проекту збереження друкованої культурної спадщини” проведе презентацію видань, що надійшли на його адресу та буде передано представникам громади села Бишки, Козівського району, Тернопільської області.

Про це у Фейсбуці повідомляє ЛОО Українське товариство охорони пам’яток історії та культури.

На Тернопільщину передадуть 123 примірники літератури, які попередньо були опрацьовані (описані та внесені у електронний каталог, що є у відкритому доступі).

Всі ці видання надійшли в Україну завдяки партнеру Проекту - транспортній компанії MEEST-America, Inc. Збірка повертається в село де 7 листопада 1919 року народився Дмитро Гайдук — український патріот, зв'язковий проводу ОУН, сумівець, фундатор 24 тому "Літопису УПА". Цю літературу Д. Гайдук збирав разом із дружиною Галиною (Helene), яка й передала видання в Україну. Печатки та наліпки із зазначенням адреси родини Гайдук в місті Вісконсенс Деллс у США, дарчі написи на сторінках художньої літератури, довідниках, часописах, альманахах дадуть змогу дізнатись про життя української діаспори у США.

Фото - www.facebook.com/ukrtopik

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Маск представив електрокар Tesla Cybertruck

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Галина Козяр

  Так званий ринок землі остаточно закріпить в країні всевладдя агрохолдингів та олігархів

  Мирослав Дністрянський

  Закон про землю приведе до коліївщини

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: