• Головна
 • Новини
 • На Тернопільщині викрили 2 підпільних алкогольних цехи

26.07.2021, 15:59

На Тернопільщині викрили 2 підпільних алкогольних цехи

Під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури припинено діяльність двох підпільних виробництв алкогольних напоїв та їх розповсюдження через мережу Інтернет.

Про це повідомили в прокуратурі Тернопільської області.

Протиправна діяльність організована двома особами до якої вони також залучили своїх близьких родичів. Замовлення на спирт та алкогольні напої приймались через спеціалізований сайт, а збут виготовленого фальсифікату здійснювався через служби кур’єрської доставки, при цьому відправниками вказувались недостовірні дані  щодо вмісту вантажу.

У ході проведення працівниками ГУ ДФС у Тернопільській області та  Управління Служби безпеки України у Тернопільській області санкціонованих слідчим суддею обшуків виявлено та вилучено близько 2800 літрів незаконно виготовлених горілки й коньяку, розлитих у так звані «бег-ін-бокси» та пластикову тару (що заборонено  законом), 180 літрів рідини із різким запахом спирту, смакові есенції для коньячних та горілчаних виробів, пристрої для змішування спиртосуміші (купажу), спиртометри, фільтри, значну кількість пластикової тари, корків для закупорювання та інше знаряддя, що використовувалось у протиправній діяльності.

Загальна вартість вилучених з незаконного обігу товарно-матеріальних цінностей становить близько 900 тис грн. Вирішується питання про накладення арешту на вилучене, призначення відповідних експертиз та повідомлення про підозри особам, причетним до злочину.

Досудове розслідування триває.

Фото умовне

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  У Міжнародний День Волонтера - про проблеми

  Мирослав Дністрянський

  ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

  Михайло Цимбалюк

  Уряд генерування проблем 

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: