18.02.2025, 12:36

На Рівненщині виявлено дев’ятьох браконьєрів

на Рівненщині було виявлено дев'ятьох браконьєрів.

За результатами спільних рейдів працівників державної лісової охорони, оперативних груп ДП "Ліси України" та Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства, склали дев'ять адміністративних протоколів за браконьєрство. Усі факти вдалося попередити завдяки оперативним діям лісівників і поліції.

Перший випадок стався в межах Дубнівського лісництва Клесівського надлісництва, яке входить до території Національного природного парку "Пуща Радзівіла". Це прикордонна зона, де діють спеціальні правила. У порушників вилучили дві мисливські рушниці і склали адміністративні протоколи.

Другий інцидент відбувся 15 лютого на території Корецької громади, де під час рейду було затримано семеро чоловіків із зброєю, які здійснювали незаконне полювання на польових угіддях. Один із порушників був затриманий вже вдруге цього року за браконьєрство.

Загалом було складено сім адміністративних протоколів. Лісівники наголошують, що полювання на Волині та Рівненщині заборонене з початку повномасштабного вторгнення, а перебування цивільних осіб у лісах чи на мисливських угіддях зі зброєю є порушенням закону.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним 

Василь Чорний

Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук

Про чистоту мови правничої 

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: