06.03.2024, 21:49
На Рівненщині судитимуть місцевого підприємця, який переправив через кордон 19 ухилянтів
Прокурором Рівненської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора транспортного підприємства, який організував незаконне переправлення військовозобов’язаних через державний кордон України в умовах воєнного стану
Про це повідомляє прокуратура Рівненщини.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 39-річний житель Рівненського району, який займався міжнародними пасажирськими перевезеннями, під час воєнного стану налагодив схему виїзду з країни чоловіків мобілізаційного віку.
Підприємець, маючи електронний цифровий підпис та доступ до ІС "Шлях", вносив до неї дані ухилянтів під виглядом водіїв-міжнародників, проводив з ними детальні консультації щодо особливостей перетину кордону та надавав мікроавтобуси фірми для виїзду за кордон.
Правоохоронцями встановлено, що з січня до червня 2023 року у такий спосіб обвинувачений організував незаконний виїзд за межі України 19 клієнтів.
За темою
- САП хоче стягнути з ексочільника Рівненської митниці майно на 9 мільйонів гривень
16.06.2026, 16:51
- Собака вибіг на дорогу: на Рівненщині зіткнулися одразу п’ять автомобілів
05.06.2026, 16:15
- Росія вдруге за два дні атакувала Рівненщину: під ударом опинилося підприємство
31.05.2026, 13:54
- У Рівному в управлінні поліції застрелився 26-річний патрульний
29.05.2026, 14:09
- На Рівненщині після падіння дрона зайнявся ліс: вогонь знищив близько гектара
28.05.2026, 11:32
Обговорення
Рівне
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні