• Головна
 • Новини
 • На Рівненщині біля Тунелю кохання встановили блокпост

10.05.2020, 18:56

На Рівненщині біля Тунелю кохання встановили блокпост

У популярному туристичному об’єкті на Рівненщині «Тунелі кохання» встановили контрольно-пропускний пункт для обмеження в’їзду туристів.

Таке рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Клеванської селищної ради 7 травня, пише Громадське радіо.

Як розповів заступник голови селищної ради Володимир Мокляк, блокпост діятиме від 9 травня та до кінця карантину — 22 травня.

Володимир Мокляк додав, що таке рішення прийняли аби убезпечити місцеве населення від захворювання коронавірусом та обмежити в’їзд туристам, які можуть бути інфікованими. 

«Фактично проконтролювати температурний режим. Бо вони приїжджали, і ми не могли дослідити — хто, звідки, чи не контактний. Крім того у нас по сусідству населений пункт Зоря визнаний карантинним об’єктом. Там зараз — близько 80 людей хворих на COVID-19, — каже Володимир Мокляк.

За його словами, блокпост вже почали облаштовувати:

«У нас буде пункт, щоб люди не заїжджали. Там буде вказана лінія об’їзду. Будуть працювати працівники поліції, працівники громадських формувань та комунального підприємства», — додав він.

Водночас, як зазначає Володимир Мокляк, у самому населеному пункті — селищі Клевань — додаткових обмежувальних заходів запроваджувати не будуть — послаблення карантину вводитимуть, відповідно до Постанови Уряду від 4 травня.

«Посилення стосується лише Тунелю кохання, бо наразі ми маємо уникнути додаткових інфікувань наших жителів», – сказав Володимир Мокляк.

Тунель кохання — популярний туристичний об’єкт, що розташовується біля селища Клевань Рівненського району. Тунель був утворений у лісовому масиві через рух потягу до деревообробного заводу в Оржеві. Щороку Тунель кохання відвідують тисячі туристів та закоханих з усієї України та за кордону.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: