• Головна
  • Новини
  • На Полтавщині знайшли мертвим колишнього топ-поліцейського

16.07.2026, 19:54

На Полтавщині знайшли мертвим колишнього топ-поліцейського

У Полтавській області знайшли мертвим колишнього працівника правоохоронного органу, за попередніми даними, смерть чоловіка могла настати внаслідок самогубства.

Про це повідомляє ГУ Нацполіції в Полтавській області"Інтерфакс-Україна".

Дослівно: "16 липня близько 10.40 до поліції надійшло повідомлення про смерть 44-річного чоловіка за місцем його проживання у Карлівській громаді Полтавського району".

Правоохоронці повідомили, що під час першочергових слідчих дій встановлено, що померлий є колишнім працівником правоохоронних органів.

"За попередніми даними, смерть чоловіка могла настати внаслідок самогубства. Для встановлення причини смерті призначено судово-медичну експертизу", - говориться у повідомленні.

За даними "Інтерфакс-України", йдеться про колишнього керівника Головного управління Національної поліції в Сумській області Сергія Чижа, його було знайдено із вогнепальним пораненням.

За даним фактом слідчим підрозділом поліції розпочато кримінальне провадження за статтею 115 (умисне вбивство з приміткою самогубство) Кримінального кодексу. Тривають необхідні слідчі дії для встановлення обставин події.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Богдан Козійчук

ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: