11.07.2020, 20:34
На Полтавщині суд взяв під варту підозрюваних у розбійному нападі на автомобіль «Укрпошти»
Сьогодні, 11 липня, Октябрський районний суд Полтави задовольнив клопотання слідчого та процесуального керівника прокуратури щодо обрання трьом підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, без права внесення застави. Ще одному підозрюваному запобіжний захід оберуть сьогдні, 11 липня.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Полтавщини.
Раніше стало відомо, що правоохоронці знайшли викрадені під час нападу на автомобіль Укрпошти гроші. Про це повідомив заступник глави МВС Антон Геращенко в Facebook. «В ході невідкладних обшуків знайдено гроші, вкрадені під час цього зухвалого пограбування, а також пістолет охоронця Укрпошти, який прихопили з собою збройні розбійники», - написав він, - повідомив Укріфнорм.
Він підкреслив, що всі вилучені кошти після процедур, передбачених законом, будуть повернуті Укрпошті і доставлені адресатам.
Крім того, Геращенко повідомив, що правоохоронці розшукують п'ятого підозрюваного - співробітника «Укрпошти», який виконав функцію навідника і підбурювача.
«Станом на зараз затримано четверо осіб, причетних до цього злочину, - ті, хто безпосередньо здійснював пограбування, і один з посібників бандитів. Тривають пошуки ще одного посібника, співробітника Укрпошти, який виконав функцію навідника і підбурювача », - написав він.
За словами Геращенко, особистість цього підозрюваного встановлена і «у нього немає шансів піти від правосуддя, так само як і у його спільників».
Як повідомлялося, 7 липня в Полтавській області невідомі напали на автомобіль Укрпошти, підірвали його і викрали понад 2,5 мільйона гривень. В результаті нападу двоє людей, які перебували в автомобілі, отримали тілесні ушкодження.
10 липня Офіс генпрокурора проінформував, що працівники правоохоронних органів встановили і затримали чотирьох підозрюваних у нападі. Трьох із них виявили в Києві, одного - в Лубнах. Всі вони жителі Полтавської області.
Їм повідомили про підозру і вручили клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.
За темою
- У Києві затримали організатора нарковечірок: вилучили понад 2,5 кг наркотиків
12.06.2026, 15:21
- Європарламент вимагає припинити тиск на Тимошенко: ухвалено документ
07.06.2026, 12:43
- У Києві під час дорожнього конфлікту водій відкрив стрілянину та поранив чоловіка
01.06.2026, 14:30
- Колишній депутат ошукав держбанк на 140 млн грн і виїхав за кордон: готують розшук
18.05.2026, 17:02
- Про одруження Франка - у Києві відбулася панельна дискусія
16.05.2026, 21:05
Обговорення
Події
ТОП
У рейсовому автобусі на кордоні виявили приховану техніку на мільйон гривень
У львівських автобусах перевіряють роботу кондиціонерів
Незаконна порубка: підозрюють двох експосадовців лісництва на Львівщині
Ректором Львівської академії мистецтв знову обрали Василя Косіва
На Львівщині засудили адміністратора Viber-каналу з даними про ТЦК
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні