07.06.2019, 16:33

На “Львіввугіллі” з шести шахт страйкують чотири

За оновленою інформацією, до страйку “Межирічанської” та “Степової” приєдналися “Відродження” та “Червоноградська”. Наразі продовжують роботу тільки “Лісова” та “Великомостівська”.

Про це повідомило видання «Про Червоноград».

У виданні зазначили, що наразі жодної інформації про надходження коштів немає. В ДП “Львіввугілля” сподіваються на фінансування в понеділок. Поки що нічого не вирішено і з відвантаженням.

«Зараз ми гроші з модернізації – це ми забрали гроші з Лисичанська та Південнодонбаської третьої – направляємо на заробітну плату. Знову наступаємо на ті граблі, які були завжди. Ці 295 мільйонів прийняті на Кабінеті Міністрів, зараз проходять узгодження в Міністерстві фінансів. Сьогодні або в понеділок вони будуть спрямовані шахтарським колективам», - сказав міністр енергетики Ігор Нсалик, йдеться в статті видання “Слово і діло”.

Раніше повідомлялося, що із 295 мільйонів на ДП “Львіввугілля” передбачається лише 41 мільйон. При тому, що місячний бюджет оплати праці по держпідприємству – 150 мільйонів, а останній раз гроші шахтарям виплачували ще 15 квітня, поверхні – у березні.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Мирослав Дністрянський

  Глава УГКЦ закликав відмовитися на час пандемії від рішень, які можуть розколоти суспільство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: