• Головна
 • Новини
 • На Львівщині волонтери ремонтують будинок для літніх людей

14.05.2021, 10:39

На Львівщині волонтери ремонтують будинок для літніх людей

В Новому Яричеві, що на Львівщині, волонтери громадської організації "Будуємо Україну разом" ремонтують будинок людей похилого віку. Будівлі, де живуть літні люди, більше ста років. Капітальний ремонт востаннє там робили у 2002 році.

Про це пише Суспільне.

Будинок ремонтує близько 20-ти волонтерів. Павло Прижегодський працює над зовнішнім утепленням стін будинку для літніх людей. Хлопець керує Закарпатським осередком громадської організації "Будуємо Україну разом". До Нового Яричева приїхав підтримати та обмінятись досвідом із львівськими колегами.

"Ми працюємо вже 4 день, якщо я правильно пам’ятаю. За весь цей час ми майже доробили цю стіну й бокову. І ще роботи є дуже багато, більше ніж ми встигли зробити. Сподіваємося, що ми з нашим темпом і з нашим завзяттям встигнемо доробити все до кінця цього тижня", — каже Павло Прижегодський.

Керує ремонтним процесом будівельник Богдан Величко, волонтери називають його вуйко Бо. З "БУРом" він співпрацює вже 6 років. Чоловік розповідає, що старовинна будівля вимагає особливого підходу.

"Ми думали, що тільки утеплимо, але нам довелось збити штукатурку і поміж цеглою закріпляти дюбелями іншими. Технологія будівельна, звичайно, так дуже порушена, але воно буде працювати, буде стояти", — каже Богдан Величко.

Матеріали для відновлення житла волонтери закупили за грантові гроші.

"Робили ремонт роки 4 назад, поміняли дах, тому що він трішки був у поганому стані, й частково ремонтні робили. Зробили капличку, відремонтували. Ну а такого капітального ремонту не було з 2002 року", — каже директор будинку людей похилого віку Ігор Кулик.

Окрім ремонтних робіт, проєкт "БУР" передбачає освітню програму, а також спільні зустрічі учасників громадської організації.

"Насправді атмосфера "БУРу" — це для мене якраз така неформальна обстановка, це про життя з гітарами, в спальниках, карематах, з чергою в душі, але мені здається, що в тому якраз відкривається те, за чим ми сюди приїхали: за спілкуванням, за хорошими людьми і тим, щоб будувати Україну разом", — каже волонтерка Анастасія Личак.

Завершити ремонт та відкрити об’єкт волонтери планують у суботу, 15 травня.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: