27.02.2020, 19:32

На Львівщині відбувся чемпіонат області з черлідингу

Цієї неділі, 23 лютого, у Львові відбувся чемпіонат області з черлідингу. Ці змагання стали одними з наймасштабніших у місті: понад 600 черлідерок боролися за нагороди.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської ОДА.

Серед учасників - представниці львівських клубів (15-ти осередків клубу LVIV ANGELS та трьох осередків Nancy Dolls), а також - спортсменки зі Стрия.
Черлідерки п’яти вікових категорій (3−5 років, 5−8 років, 8−12 років, юніори та дорослі) змагалися у трьох стилях (джаз, фрістайл і хіп-хоп) у соло, дуетах, квартетах і командах.

Серед учасниць найбільше було «Львівських янголів», отож, левова частка нагород здобута ними. Чемпіонами Львівської області стало 13 команд, 9 квартетів, 6 дуетів та 10 соло Lviv Angels.

Вагомі здобутки й у черлідерок  Nancy Dolls: два перших місця у командних змаганнях, два перших серед квартетів, сім перших серед дуетів та 14 золотих медалей у сольних виступах. Чемпіоном повернулася до Стрия й місцева чер-данс-фрістайл-команда, яка посіла перше місце у віковій категорії 8-12 років (шкільна ліга).

Крім спортивного, ці змагання мали й важливе соціальне значення, оскільки батьки черлідерів та інші вболівальники і глядачі долучилися до добрих справ, зробивши благодійний внесок у розмірі вартості вхідного квитка (50 грн.). Загалом на змаганнях зібрали 60000 грн. До збору зазначеної суми долучилися також тренери і керівництво спортивних клубів з черлідингу. Усі зібрані кошти передадуть до благодійного фонду «Світ дитини», одним із проєктів якого є всебічна допомога хворим дітям, у тому числі невиліковно хворим.

Додамо, що черлідерки LVIV ANGELS та Nancy Dоlls були суперницями лише на львівському килимі. Невдовзі вони дружнім колективом вирушать до Харкова, де 9-10 березня представлятимуть Львівщину на чемпіонаті України.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Василь Чорний

  Чи є життя після виборів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: