02.03.2021, 18:12
На Львівщині учасники бойових дій отримали понад 5 тис. га земель у власність
З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками учасники бойових дій (АТО/ООС) та їхні сім’ї отримали у власність 7647 земельних ділянок розташованих на території Львівської області, загальною площею 5219,6 га.
Про це повідомили у Львівській ОДА.
Ділянки призначені для садівництва, ведення особистого селянського господарства, індивідуального дачного будівництва.
«Робота з виділення земельних ділянок захисникам України залишається для нас одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим, учасникам бойових дій, та їхнім сім`ям вичерпну інформацію та допомогу в оформленні земельних ділянок»,- зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.
Учасники бойових дій (АТО/ООС) приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (4637 земельних ділянок), особистого селянського господарства (2860 земельних ділянок) та індивідуального дачного будівництва (150 земельних ділянок). Найбільше земельних ділянок було надано у Пустомитівському (1118 земельних ділянок) та Жовківському (1029 земельних ділянок) районах Львівської області.
Загалом, Головне управління Держгеокадастру у Львівській області, надало учасникам АТО/ООС та членам їхніх сімей 13404 дозволи на розробку документації із землеустрою, на землі загальною площею 9020 га. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.
Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини, у рубриці “Інформація для учасників бойових дій (АТО/ООС) та членів їх сімей” (http://lvivska.land.gov.ua/ato/).
Нагадуємо, що безоплатна приватизація здійснюється громадянами України, які раніше не скористалися правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення.
«Вартує зауважити, що 18 лютого затвердили Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки, головним завданням якої є реалізація системи економічних і організаційних заходів щодо підтримки мікро - та малих сільськогосподарських виробників та розвитку сільських територій вцілому. Невід’ємною складовою розвитку сільських територій є розвиток підприємництва учасників бойових дій та ООС (АТО). Відтак, Комплексною програмою передбачено фінансову підтримку фермерських господарств, засновниками яких є учасники ООС (АТО), у вигляді бюджетної субсидії на одиницю сільськогосподарських угідь. Кошти надаються у розрахунку 5000 грн на 1 гектар сільськогосподарських угідь, що є у власності засновника - учасника ООС (АТО) та використовуються для ведення господарської діяльності. Підтримка сприятиме зайнятості учасників бойових дій та їх адаптації до суспільного життя», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.
За темою
- Михайло Цимбалюк: Військовий збір має використовуватись винятково для потреб армії
07.04.2026, 21:49
- Сучасна зубна імплантологія у Львові
27.09.2023, 12:49
- На Прикарпатті після дощу затопило сотні будинків
07.07.2023, 18:00
- Саміт у Вільнюсі наблизить Україну до НАТО – Столтенберг
07.07.2023, 16:41
- Ми ніколи не думали, що Альянс може боятися: промова Зеленського на саміті НАТО
24.03.2022, 22:13
Обговорення
Львів
ТОП
Полковника 103 бригади ТрО затримали за схему поборів із “бойових” виплат
У Тернополі сталася сутичка за участі ТЦК: постраждали військовий і жінка
Львівського митника затримали за пропуск контрабанди
На Львівщині митника підозрюють у пропуску контрабанди на майже 7 млн грн
У Львові госпіталізували водія внаслідок ДТП на вул. Тунельній
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми