• Головна
 • Новини
 • На Львівщині презентували виставку «Блокпост Пам’яті»

16.03.2020, 13:02

На Львівщині презентували виставку «Блокпост Пам’яті»

У львівському Будинку Офіцерів презентували виставку «Блокпост Пам’яті». Експозиція знаходиться у двох залах на першому поверсі. На фото реалії військових буднів, запеклі бої та зруйновані долі людей.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

«Блокпост Пам’яті» - пересувна виставка, присвячена загиблим воїнам України. Експозиція зібрана та створена головою правління Міжнародної асоціації дослідників фортифікації «Цитадель» та його колегами.

Виставка представлена у 34 вітринах, де зібрано понад 400 експонатів: документи та речі загиблих військовослужбовців ЗСУ, бійців добровольчих батальйонів, НГУ, підрозділів МВС та СБУ. Речі багатьох загиблих військових було зібрано під час реалізації гуманітарного проекту «ЕВАКУАЦІЯ 200».

Поруч з останками пошуковці часто знаходили різні особисті речі воїнів: мобільні телефони, записники, щоденники, жетони. Іноді знаходили найдорожче, особливе і дуже особисте: амулети, обереги, фотознімки. Ці предмети допомагали провести первинну ідентифікацію загиблої людини.Опісля, вони передавались рідним і близьким воїна, який віддав своє життя за Батьківщину. Частина цих речей, з дозволу родин воїнів, стала предметами експозиції, яка по-суті є фіксацією останніх митей життя захисників своєї країни.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: