Викрадений у Львові транспортний засіб зловмисник перегнав в одне з сіл Львівського району – там його й розшукали правоохоронці. За скоєне затриманому загрожує покарання – позбавлення волі на строк до восьми років з конфіскацією майна.
8 липня на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення від 88-річного жителя Львова про викрадення його автомобіля «Nissan X-Trail». До розкриття злочину були задіяні оперативники кримінальної поліції, слідчі та співробітники інших служб відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1, а також оперативники карного розшуку та співробітники Управління кримінального аналізу поліції Львівщини.
Проведеними заходами, вивчивши записи камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина», поліцейські відстежили маршрут пересування викраденого автомобіля, опитали очевидців та встановили місце знаходження «Nissan X-Trail» – в одному з сіл Львівського району.
Також правоохоронці встановили місце перебування зловмисника, 24-річного мешканця Львова та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Вирішується питання щодо повідомлення затриманому, за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури, про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
Розшуканий автомобіль доставлений на спецмайданчик.
Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере зловмиснику запобіжний захід.
За темою
- На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
17.06.2026, 17:30
- У Львові на день змінять рух тролейбусів №22, №23 та №25 через ремонт вул. Стрийської
17.06.2026, 16:54
- На Львівщині викрили схему незаконного відчуження 2 га землі в Карпатах — ділянку продали у 27 разів дешевше
17.06.2026, 16:26
- На околиці Львова відремонтують 450 метрів дороги: вул. Конюшинну перекриють на місяць
17.06.2026, 14:50
- На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
17.06.2026, 14:31
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні