• Головна
 • Новини
 • На Львівщині поліцейські взяли ТВК під цілодобову охорону

21.10.2020, 17:22

На Львівщині поліцейські взяли ТВК під цілодобову охорону

Правоохоронці Львівщини несуть службу в посиленому режимі та забезпечують охорону виборчої документації, повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Сьогодні, 21 жовтня, правоохоронці Львівщини приступили до цілодобової охорони бюлетенів для голосування, які отримали представники територіальних  виборчих комісій Львівщини. Також поліцейські здійснюють охорону поліграфічного підприємства, на якому друкують виборчу документацію

«Поліцейські Львівщини працюють у посиленому режимі. Наші співробітники забезпечують публічний порядок та дотримання виборчого законодавства під час виборчого процесу для чесного та прозорого голосування. Від сьогодні 23 територіальні виборчі комісії  у Львові та на території області, які отримали бюлетені, взяті під цілодобову охорону», - зазначив очільник поліції Львівщини Василь Віконський.  

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбудуться вибори депутатів місцевих рад. Правоохоронці закликають мешканців не порушувати законодавство, дотримуватись публічного порядку, під час голосування бути взаємоввічливими  та дотримуватись норм карантинного режиму.  
 
У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення, повідомляйте про це на оперативну лінію 102 – правоохоронці реагуватимуть негайно. 

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: