Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом блокування залізничних комунікацій на Львівщині, повідомила у Фейсбуці речниця поліції Львівської області Світлана Добровольська.
На місці події працюють підрозділи поліції області на чолі з її начальником полковником поліції Василем Віконським.
В Сокальське відділення поліції сьогодні, 21 вересня, надійшла заява від керівництва одного з вугільних підприємств району про те, що в селі Сілець на залізничній колії станції "Соснівка" невідомі особи здійснюють блокування вагонів, завантажених вугіллям, чим наносять суттєву фінансову шкоду підприємству.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.279 (блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) КК України. Санкція статті передбачає від двох до п'яти років позбавлення волі.
"Зараз ми намагаємося переконати правопорушників припинити чинити беззаконня. Однак, якщо вони відмовляться виконувати законні вимоги поліцейських, ми будемо змушені застосувати заходи поліцейського примусу", - наголосив Василь Віконський.
Фото - Укрінформ
За темою
- Міненерго представило Концепцію реформи вугільної галузі до 2027 року
09.10.2020, 13:33
- На Львівщині затримали керівника вугільної шахти: огранізував схему "відкатів"
04.03.2020, 22:35
- Президент доручив обмежити імпорт вугілля та електроенергії
25.02.2020, 16:11
- Міненерго: видобуток вугілля – нерентабельний, шахтарям знайдемо іншу роботу
19.02.2020, 12:33
- Росія збуває вугілля з ОРДЛО у Європу. Україна проведе розслідування
09.01.2019, 16:50
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні