• Головна
 • Новини
 • На Львівщині мешканці перекрили дорогу: вимагають ремонту

05.07.2021, 16:26

На Львівщині мешканці перекрили дорогу: вимагають ремонту

У Червонограді близько сотні місцевих мешканців перекрили дорогу Червоноград - Рава - Руська. Вимагають розпочати її ремонт, який обіцяли провести ще понад 5 років тому, однак ще й досі не проводились жодні підготовчі роботи.

Акція протесту відбувається біля військової частини. Про це у соцмережі розповів місцевий громадський активіст Олександр Клімов, повідомляє Еспресо.Захід.

"Вже понад 5 років не ремонтують цієї дороги через бюрократію. Польську фірма "Дрогбуд", яка на початку виграла тендер, не пускають на український ринок. Можливо, щоб не виявилось, що поляки можуть дешевше і краще відремонтувати українські дороги. Кілька хвилин тому мені подзвонили з пресслужби львівських автомобільних доріг, а саме Іван Бондар і повідомив, що ДАБІ дало дозвіл на початок робіт дороги Червоноград – Рава-Руська", – розповів у відеозверненні активіст Клімов.

У Службі автомобільних доріг у Львівській області і справді з'явився допис про позитивне рішення дозвільної Комісії ДАБІ щодо надання дозволу на виконання ремонтних робіт на дорозі Червоноград – Рава-Руська.

"30 червня 2021 року відбулося засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з реалізацією повноважень Державною архітектурно-будівельною інспекцією України щодо дозвільних процедур, на якій розглянули заяву Служби автомобільних доріг у Львівській області на отримання дозволу на капітальний ремонт автомобільної дороги Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська. Відповідно до протоколу дозвільної комісії ДАБІ, зауваження до поданих заяви та пакету документів відсутні", – зазначено в дописі. 

Однак протестувальники мають сумнів і припускають, що саме акція протесту дала поштовх для позитивного рішення ДАБІ та реакції обласного керівництва.

"Ми вже про підготовчі роботи чули не раз. І ці роботи мали розпочатись ще в квітні, і в березні нам обіцяли, і навіть в лютому. Вірити владі сьогодні ми не можемо, адже нас обманули вже неодноразово. Акцію протесту будемо продовжувати. Просто так ми не підемо звідси. Будемо чекати на остаточний висновок ДАБІ, який буде опублікований на офіційному сайті ДАБІ. А там його ще нема".

Чи  будуть люди перекривати дорогу вночі та завтра – ще не вирішили, чекатимуть, поки не приїде техніка. 

У Службі автомобільних доріг кажуть, що отримають дозвільні документи щонайпізніше 12 липня і одразу приступлять до масштабного виконання довгоочікуваних ремонтно-будівельних робіт на прикордонній дорозі Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська. За їхніми словами, тут планують повністю замінити дорожній одяг, розширити проїзну частину, облаштувати дорожню інфраструктуру, провести ремонт усіх штучних споруд, в межах населених пунктів влаштувати освітлення та провести заходи з безпеки дорожнього руху.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: