Впродовж доби рятувальники ліквідували 12 пожежу сухостою та 6 пожеж торфу, повідомили в ГУ НП у Львівській області.
Протяго доби 15 квітня рятувальники ліквідували 12 пожеж сухої трави.
З них слід відзначити пожежу у селі Нижня Яблунька Турківського району на відкритій території, де палала суха трава площею 5000 кв м. О 15:38 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на сухої трави, на місце пожежі було відправлено пожежні відділення з 58 Державної пожежно-рятувальної поста с. Бориня.
Пожежу вдалось локалізувати о 17:43 та повністю ліквідовано о 18:28, вогнем знищено сухостій площею 5000 кв м. На місці ніхто не постраждав.
Того ж дня до рятувальників 6 разів надходили повідомлення про пожежу торфу.
Так о 10:42 надійшло повідомлення про пожежу торфополя у с. Ставки Яворівського району на відкритій території , де горів торф окремими осередками на площі 400 м кв. На місце негайно було відправлено пожежне відділення 60-го Державного пожежно-рятувального поста. Пожежу локалізували о 14:50 та повністю ліквідували о 18:41.
Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує про заборону спалювання сухостою, особливо у вітряну погоду.
Неконтрольований вогонь при сухій та вітряній погоді швидко поширюється, знищуючи гектари трави, пошкоджує і випалює дерева та житлові будинки!
Особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів, автозаправних станцій.
За темою
- Пожежа на Львівщині забрала життя 57-річного чоловіка
04.06.2026, 11:57
- На Рівненщині після падіння дрона зайнявся ліс: вогонь знищив близько гектара
28.05.2026, 11:32
- У Сокалі понад 10 годин ліквідовували масштабну пожежу на міському сміттєзвалищі
27.05.2026, 16:21
- У Дрогобичі під час пожежі постраждали двоє дітей
21.05.2026, 12:44
- У Надвірній біля багатоповерхівки сталася смертельна пожежа: загинув чоловік
17.05.2026, 16:47
Обговорення
Львів
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні