• Головна
 • Новини
 • На Львівщині СБУ блокувала мережу «ботоферм», якою керували з Росії

16.06.2020, 16:57

На Львівщині СБУ блокувала мережу «ботоферм», якою керували з Росії

На Львівщині СБу блокувала діяльність розгалуженої мережі «ботоферм», які керувались з території Російської Федерації

Про це повідомили в СБУ.

Служба безпеки України блокувала на території Львівської області діяльність розгалуженої мережі «ботоферм», які керувались з території країни-агресора.

Оперативники відділу кібербезпеки встановили, що організатори через відповідне телекомунікаційне обладнання та спеціалізоване програмне забезпечення керували електронними поштовими скриньками та обліковими записами у соцмережах з використанням фейкових персональних даних. Реєстрацію таких акаунтів в мережі «Інтернет», ділки здійснювали за допомогою SIM-карток українських та російських операторів зв’язку.

Загалом угруповання зареєструвало кілька тисяч активних акаунтів для поширення у соцмережах недостовірної інформації щодо ситуації в Україні, продовження гібридної війни проти нашої держави та здійснення впливу на свідомість людей з метою поширення негативного настрою в суспільстві та дискредитації української влади.

В рамках спільної спецоперації проведеної оперативниками СБ України на території нашої держави, схожа протиправна діяльність була виявлена та припинена в Києві, Сумах, Чернігові та Одесі.

Під час проведення обшуків слідчими та оперативниками СБУ виявлено і вилучено комп’ютерну техніку та спеціальне обладнання (GSM-модеми та шлюзи), понад 15 тисячі SIM-карток операторів стільникового мобільного зв’язку України та Росії.

В результаті проведених заходів перевіряється версія щодо причетності до організації вказаної протиправної діяльності спеціальних та розвідувальних органів РФ.

Операцію провели оперативники УСБУ у Львівській під процесуальним керівництвом Прокуратури Львівської області.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: