• Головна
  • Новини
  • На Банковій ще не змінили дрес-код, а Слуга №4 здійняв бурю у соцмережах

15.06.2019, 12:12

На Банковій ще не змінили дрес-код, а Слуга №4 здійняв бурю у соцмережах

Адміністрація Президента змінює правила дрескоду та знімає деякі обмеження на техніку, яку відвідувачам дозволено приносити із собою.

Про це в інтерв’ю "Радіо Свобода" заявив Давид Арахамія, український підприємець і волонтер, який балотується до парламенту від «Слуги народу», четвертий номер у списку.

За його словами, «в адміністрацію вже можна (приходити в шортах – ред.). Мене не пускали. Кажуть: дрес-код. Я кажу: хто дрес-код затвердив? Вони кажуть: не знаємо. Я знайшов коменданта. Кажу: а чому дрес-код, чому не можна в шортах? І знайшли документи. Поміняли документи. Зараз можна», – зазначив він.

Також Арахамія додав, що відповідні зміни внесли в документ, який вимагав спеціального дозволу для відвідування будівлі адміністрації з ноутбуком.

Водночас відповідальна за департамент інформаційної політики Ірина Побєдоносцева у коментарі Радіо Свобода підтвердила, що у документ, який регламентує зовнішній вигляд співробітників і відвідувачів будівлі АП будуть внесені зміни. Втім, за її словами, вони ще не затверджені.

«У нас – аналогічні ідеї та думки, тому що просто жарко... Поки що на офіційному рівні це в робочому процесі. Цей процес триває, тому що це не така проста історія. Але це буде точно, бо ми всі підтримуємо цю ініціативу і вважаємо, що це трохи застарілі заходи. Найближчим часом має запрацювати ця інновація», – зазначила Побєдоносцева.

Так само зміни будуть внесені до документа, що стосується відвідування адміністрації президента з ноутбуком, та пояснила: «Залишилося врегулювати це питання, щоб по всіх інстанціях це пройшло».

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

Суспільство

ТОП

ФОТО

Відео

На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

Коментар

Блоги

Наталя Тимчій

Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

Василь Чорний

Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

Дмитро Снєгирьов

Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: