• Головна
  • Новини
  • На Банковій ще не змінили дрес-код, а Слуга №4 здійняв бурю у соцмережах

15.06.2019, 12:12

На Банковій ще не змінили дрес-код, а Слуга №4 здійняв бурю у соцмережах

Адміністрація Президента змінює правила дрескоду та знімає деякі обмеження на техніку, яку відвідувачам дозволено приносити із собою.

Про це в інтерв’ю "Радіо Свобода" заявив Давид Арахамія, український підприємець і волонтер, який балотується до парламенту від «Слуги народу», четвертий номер у списку.

За його словами, «в адміністрацію вже можна (приходити в шортах – ред.). Мене не пускали. Кажуть: дрес-код. Я кажу: хто дрес-код затвердив? Вони кажуть: не знаємо. Я знайшов коменданта. Кажу: а чому дрес-код, чому не можна в шортах? І знайшли документи. Поміняли документи. Зараз можна», – зазначив він.

Також Арахамія додав, що відповідні зміни внесли в документ, який вимагав спеціального дозволу для відвідування будівлі адміністрації з ноутбуком.

Водночас відповідальна за департамент інформаційної політики Ірина Побєдоносцева у коментарі Радіо Свобода підтвердила, що у документ, який регламентує зовнішній вигляд співробітників і відвідувачів будівлі АП будуть внесені зміни. Втім, за її словами, вони ще не затверджені.

«У нас – аналогічні ідеї та думки, тому що просто жарко... Поки що на офіційному рівні це в робочому процесі. Цей процес триває, тому що це не така проста історія. Але це буде точно, бо ми всі підтримуємо цю ініціативу і вважаємо, що це трохи застарілі заходи. Найближчим часом має запрацювати ця інновація», – зазначила Побєдоносцева.

Так само зміни будуть внесені до документа, що стосується відвідування адміністрації президента з ноутбуком, та пояснила: «Залишилося врегулювати це питання, щоб по всіх інстанціях це пройшло».

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

Іван Стецькович

Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

Дмитро Снєгирьов

Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: