Національне антикорупційне бюро провело обшуки у двох членів Національної комісіЇ, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Про це повідомляють джерела ЕП у енергетичному секторі.
Обшуки відбулись у Костянтина Ущаповського, який працює в НКРЕКП з грудня 2021 року, він також займав посаду голови відомства у 2022 році.
Також слідчі дії відбулись у Олександра Формагея, який був членом комісії у 2018-2019 роках та з 2021 року до сьогодні.
"Слідство вважає, що вони могли допомагати та консультувати Ростислава Шурму у схемі з легалізації коштів, отриманих від окупованих електростанцій на Запоріжжі. Зокрема, йдеться про консультації щодо того, як і надалі отримувати виплати за "зеленим" тарифом для цих станцій", - повідомив співрозмовник ЕП.
За темою
- ССО взяли під повітряний контроль частину сухопутного шляху до Криму
06.06.2026, 18:23
- Міністр оборони Польщі зустрівся з Будановим щодо підрозділу ССО
06.06.2026, 15:47
- Рибальське судно зазнало нападу біля Криму та потонуло, є загиблий
06.06.2026, 13:12
- Олег Тягнибок отримав поранення на фронті внаслідок удару російського FPV-дрона
06.06.2026, 10:42
- ПС: Росія уночі атакувала 272 дронами
06.06.2026, 09:06
Обговорення
Суспільство
ТОП
В рейсовому автобусі знайшли хутро на сотні тисяч
6 червня: що треба знати про цей день
У Львові презентували відреставроване панно «Збір винограду»
ПС: Росія уночі атакувала 272 дронами
Олег Тягнибок отримав поранення на фронті внаслідок удару російського FPV-дрона
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні