• Головна
 • Новини
 • Музей народної архітектури і побуту запрошує на перегляд комедії «За двома зайцями»

12.08.2021, 18:40

Музей народної архітектури і побуту запрошує на перегляд комедії «За двома зайцями»

Музей народної архітектури і побуту ім. К. Шептицького запрошує у цю п'ятницю, 13 серпня, відвідати кінопоказ відомої комедії «За двома зайцями». Зазначимо, що кінопокази просто неба відбуваються щоп'ятниці о 20:00 у рамках проєкту «Кіно-скансен - ретроспективи старих українських фільмів», йдеться на сайті Львівської міськради.

Увечері 13 серпня, о 20:00, на галявині біля ставка, відбудеться показ просто неба комедії «За двома зайцями» (1961 р.). Оригінал був знятий українською мовою, а суржиком розмовляв лише легковажний цирульник Свирид Голохвостий. Фільм за мотивами комедійної п'єси Михайла Старицького знімали на Київській кіностудії імені Олександра Довженка. Зйомки проходили на Андріївському узвозі, де згодом головним героям фільму встановили пам'ятник.

«Запрошуємо брати з собою термогорнятка з запашним чаєм та каремати, і готуватися провести вечір за переглядом старого українського кіно», - закликають в музеї.

Додамо, що каса музею працює до 20:00, тож, щоб потрапити на кінопоказ, варто прийти заздалегідь. Після закриття каси здійснити оплату можна буде лише безконтактним способом, за обов'язкової наявності картки з діючою технологією «PayPass» або телефоном через послугу «Google Pay», «Apple Pay».

https://lvivskansen.org/

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: