16.06.2022, 23:26
Михайло Цимбалюк: Рашисти зрозуміли, що для українців дуже важлива мова і культура, тому «б’ють» по цих речах (відео)
Рашисти продовжують красти українську музику і привласнювати собі, створюючи жалюгідні пародії на пісні.
Це – продовження їхньої совєтської методології. Так вважає народний депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк. Про це він заявив у ефірі суспільно-політичної програми «Говорить Великий Львів».
– Згадаймо, як вони «заготовляли» зерно, доводячи Україну до голодомору. Те саме вони роблять зараз, коли викрадають українське збіжжя і продають за кордон. Рашисти взяли всі ідеологічні темники совєтської влади і впроваджують їх зараз. У тому числі й мова. Українські книжки перекручували на совєтський ритм, те саме й з фільмами. Зараз вони зрозуміли, що для українців дуже важлива національна ідентичність. Насамперед – мова і культура, тому «б’ють» по цих речах, –зазначив Михайло Цимбалюк.
Політик підкреслив, що всі українці, які ще досі не перестали розмовляти мовою окупантів, повинні якнайшвидше перейти на українську.
– Їхня політика вторгнення в Україну зазнала краху, тому рашисти шукають інші наративи та методи. Більшість українців, які до вторгнення були російськомовними, сьогодні усвідомили, що потрібно переходити на українську. Бо один із приводів, чому путінські злочинці сюди вдерлися, це «визволяти російськомовних». Дуже важливо, щоб та невелика частина, яка сьогодні ще ніяк не може перейти на державну мову, сьогодні змінила свою думку і не дала знущатися з української культури, – резюмував Михайло Цимбалюк.
За темою
- Bloomberg: голова Євроради Кошта нібито ініціював контакти з Кремлем для потенційних переговорів щодо війни в Україні
17.06.2026, 16:48
- ЄС запровадив нові санкції проти Росії: під ударом «тіньовий флот», ВПК та пропагандистські структури
15.06.2026, 16:42
- ВМС України отримали п’ятий протимінний корабель: Нідерланди передали «Генічеськ»
15.06.2026, 15:49
- МВФ зробив Україні нове попередження: у Фонді назвали головне джерело додаткових мільярдів для бюджету
14.06.2026, 18:31
- Україна та Угорщина наближаються до угоди щодо прав національних меншин на Закарпатті
12.06.2026, 15:38
Обговорення
Політика
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні