• Головна
  • Новини
  • Михайло Цимбалюк: Парламент має врегулювати зловживання із надбавками до зарплат чиновників

09.04.2022, 18:59

Михайло Цимбалюк: Парламент має врегулювати зловживання із надбавками до зарплат чиновників

Український парламент вже найближчим часом на законодавчому рівні врегулює зловживання з призначенням надбавок посадовим особам органів місцевого самоврядування та владних структур у Києві.

Наразі передбачено, що преміювання голів обласних, районних і районних у містах рад, їх заступників, сільських, селищних і міських голів здійснюється у порядку та розмірах, у межах затверджених видатків на оплату праці. Рішення про зазначені виплати ухвалюються відповідною радою; інших працівників органів місцевого самоврядування за рішенням за рішенням сільського, селищного, міського голови.

Безперечно, що факт необґрунтованого використання коштів місцевих бюджетів потребує контролю з боку військових адміністрацій та встановлення обмежувальних заходів для запобіганню таких випадків.

Напередодні під час засідання Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорювали проект Закону, який внормовує розміри надбавок та їхнє погодження з відповідними структурами. Наразі ця ініціатива потребує доопрацювання і впевнений, що вже на найближчому сесійному засіданні ми унормуємо призначення надбавок посадовцям під час воєнного стану.

Михайло Цимбалюк, народний депутат України, ВО "Батьківщина", Фейсбук.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: