• Головна
  • Новини
  • Михайло Цимбалюк: Парламент має врегулювати зловживання із надбавками до зарплат чиновників

09.04.2022, 18:59

Михайло Цимбалюк: Парламент має врегулювати зловживання із надбавками до зарплат чиновників

Український парламент вже найближчим часом на законодавчому рівні врегулює зловживання з призначенням надбавок посадовим особам органів місцевого самоврядування та владних структур у Києві.

Наразі передбачено, що преміювання голів обласних, районних і районних у містах рад, їх заступників, сільських, селищних і міських голів здійснюється у порядку та розмірах, у межах затверджених видатків на оплату праці. Рішення про зазначені виплати ухвалюються відповідною радою; інших працівників органів місцевого самоврядування за рішенням за рішенням сільського, селищного, міського голови.

Безперечно, що факт необґрунтованого використання коштів місцевих бюджетів потребує контролю з боку військових адміністрацій та встановлення обмежувальних заходів для запобіганню таких випадків.

Напередодні під час засідання Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорювали проект Закону, який внормовує розміри надбавок та їхнє погодження з відповідними структурами. Наразі ця ініціатива потребує доопрацювання і впевнений, що вже на найближчому сесійному засіданні ми унормуємо призначення надбавок посадовцям під час воєнного стану.

Михайло Цимбалюк, народний депутат України, ВО "Батьківщина", Фейсбук.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: