З Верховної Ради передали запит до Міністерства оборони, щоб дізнатися чи дезертирував кандидат у президенти Володимир Зеленський у 2014 році від армії, у міністерстві відповіли, що перевірять.
Відповідний запит під час години питань до уряду озвучила нардеп від "Народного фронту" Тетяна Чорновол, пише УП.
"У ЗМІ пройшла тривожна інформація, що один із кандидатів не готовий брати на себе функції захисника. Мова йде про те, що начебто у 2014 році пан Зеленський відмовився від призову, тобто відмовився виконувати функції захисника", - сказала вона.
За словами депутатки, треба підтвердити або спростувати цю інформацію якомога швидше.
"Ухилення від виконання військового обов’язку – це кримінальна справа. Хотілось би почути, якщо це правда, чи порушена з цього питання кримінальна справа, адже мова йде про такий злочин як дезертирство", - резюмувала Чорновол і передала запит.
Перший заступник міністра оборони Іван Руснак відповів, що в Міноборони постараються 12 квітня відповісти на депутатський запит Чорновол.
Підполковник, командир 43-го батальйону "Патріот" Сергій Мацейко в репортажі УП розповідав, що у 2014 році займався мобілізацією і особисто виписував Зеленському повістку, яку віднесли його мамі.
За темою
- Мали право на помилку: як українці обрали Зеленського за законами Аксельрода і Даннінга-Крюгера
21.04.2020, 21:52
- Перша у Словаччині жінка-президент теж оголосила себе Слугою народу
15.06.2019, 17:47
- Посли G7 закликали Порошенка плавно передати владу Зеленському
15.05.2019, 22:24
- Україні потрібен закон про порядок передачі влади при зміні Президента, - Сенченко
13.05.2019, 10:07
- ЦВК повідомила, коли оголосить результати президентських виборів
26.04.2019, 19:28
Обговорення
Політика
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми