Заступниця міністра оборони закликає українців не запитувати у військових, коли відбудеться контрнаступ, щоб не заважати їм працювати.
"Добре, що ніхто в пабліку не обговорював контрнаступ на Харківщині до його початку.
І була повністю закрита зона бойових дій для доступу будь-кого, крім військових. Тоді було реалізовано найуспішнішу операцію за час повномасштабного вторгнення з точки зору інтенсивності звільнення наших територій. Тиша дала військовим виграти час і робити свою роботу", - написала Маляр у Facebook.
Маляр повідомила, що стратегічні плани можуть оприлюднювати лише президент Володимир Зеленський, міністр оборони Олексій Резніков та головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, а всі інші повинні "лише цитувати".
"Не треба задавати в ефірах питання експертам - а як же там контрнаступ, не треба писати блоги на цю тему і пости, не треба взагалі публічно обговорювати військові плани нашої армії.
У нас один стратегічний план - звільнити всі наші території", - зазначи
За темою
- Данілов різко відповів Бужанському, який "забув" українську: Проросійська сволота має бути знищена
02.06.2023, 15:39
- Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила суддю, який збив на смерть нацгвардійця
02.06.2023, 11:57
- Припортова інфраструктура на 740 млн: арештували активи Марченко на Одещині
02.06.2023, 11:08
- Активність окупантів біля Бахмута і на півдні залишається низькою - ISW
02.06.2023, 10:20
- Нічна атака на Київщину: є поранені, зокрема дитина
02.06.2023, 09:32
Обговорення
Суспільство
ТОП
Київ опинився під ракетною атакою через 6 хвилин після оголошення тривоги
Люди стукали, але укриття не відкрили − чоловік розповів про загибель дружини у Києві
На Львівщині чоловік жорстоко вбив дружину
Ворог вночі атакував Київ 15 ракетами і 18 "Шахедами"
Доводив, що може говорити російською: нардеп Бужанський в ефірі відмовився переходити на українську
ФОТО
Відео

Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Білий прапор для росії повинен бути на полі бою, а не на Олімпіаді

Михайло Цимбалюк
Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

Василь Чорний
Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану