• Головна
 • Новини
 • Металеві жетони видали контролерам «Львівелектротрансу»

24.02.2020, 17:38

Металеві жетони видали контролерам «Львівелектротрансу»

Від сьогодні, 24 лютого, касажирського електротранспорту у Львові замість жетона-картки мають металеві жетони з особистим номером.

Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

ЛКП «Львівелектротранс» закупив нові жетони та роздав контролерам, що перевіряють квитки у трамваях та тролейбусах у Львові.

На підприємстві зазначили, що раніше контролер мав картку-жетон паперового зразка, а від сьогодні дійсними є лише металеві жетони, на яких зазначено посаду, логотип підприємства та порядковий номер. Наразі працівники ЛКП «Львівелектротранс» можуть пред’являти окремо жетон та посвідчення, згодом вони матимуть чохол-портмоне для жетона та посвідчення.

«Відповідно до Правил користування електротранспортом у Львові, контролер ЛКП «Львівелектротранс» повинен мати посвідчення, жетон контролера і штрафні квитанції встановленого зразка та на вимогу пасажира пред’являти його й посвідчення пасажирам. Додатково контролер може користуватися нагрудною камерою та іншими технічними засобами, зокрема – під час виникнення конфліктних ситуацій», – повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Як нагадують у міськради, контролери в міському електротранспорті Львова можуть здійснювати вибіркову перевірку, наприклад – лише на задньому майданчику трамвая або ж підходячи до кожного другого чи третього пасажира.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: