• Головна
  • Новини
  • Мешканець Львівщини намагався ввезти Ауді Q5 як гуманітарну допомогу

16.09.2023, 19:11

Мешканець Львівщини намагався ввезти Ауді Q5 як гуманітарну допомогу

Сьогодні, 16 вересня, працівники львівської митниці зупинили 31-річного мешканця Львівщини, який намагався везти в Україну кросовер Ауді Q5 в якості гуманітарної допомоги.

Аби перемістити автомобіль через кордон без сплати митних платежів (орієнтовна вартість якого -  20 тис. доларів США),  чоловік скористався  даними одного з благодійних фондів Львова, які начебто знайшов в мережі Інтернет.

Для перевірки законності переміщення автомобіля оперативні співробітники митниці зв’язалися з керівником благочинної організації.  Пані Леся  повідомила, що вони  дійсно допомагають ЗСУ та потребуючим, однак жодних транспортних засобів від цього чоловіка не очікують.

«Мене шокувала ця ситуація. Ця людина  жодним чином не пов’язана з нашим фондом. Коли його зупинили, він мені повідомив, що наші дані знайшов в інтернеті, і хотів зробити для фонду такий «сюрприз». Але повірте, що автомобілі такого класу на передовій не потрібні», - повідомила керівник фонду прес-службі Львівської митниці.

За цим фактом здійснюється документування порушення митних правил.  Готуються всі документи для притягнення громадянина України до відповідальності.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: