• Головна
 • Новини
 • Мешканців Львівщини запрошують у похід на найвищу вершину області

15.10.2020, 16:10

Мешканців Львівщини запрошують у похід на найвищу вершину області

Цього тижня, упродовж 16-18 жовтня, відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного туризму «ПІКУЯНА - 2020».

Вже традиційно сходження на найвищу вершину Львівщини гору Пікуй присвячено Дню захисників України та пам’яті відомого львівського туриста Едуарда Зайцева, пише пресслужба Львівської ОДА.

Змагання проводить  Львівська обласна федерація спортивного туризму спільно з туристсько-альпіністським клубом «Скеля» за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Участь у сходженні можуть взяти команди районів та міст Львівщини, команди навчальних закладів, туристських клубів, краєзнавчих центрів, громадських організацій, установ та підприємств. Мінімальна чисельність команди - 4 особи.

"Такі змагання з року в рік стають щораз популярніші, адже окрім фактора змагальної діяльності, спортивний туризм є ефективним засобом рекреації та повноцінного відпочинку людей різного віку та професій. Також перевагою Львівщини є те, що у нас можна проводити змагання від I до III категорії складності впродовж всього року, а зручна міжнародна логістика дає можливість приймати учасників з різних країн", - розповідає керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім'як.

Щоб взяти участь у змаганнях, слід попередньо зареєструватись до 19.00 15 жовтня 2020 року у туристсько-альпіністському центрі «Скеля» та електронною поштою e-mail: michsid44@gmail.com. Також зареєструвати команду можна телефоном 096 608 90 54 (Михайло Сідоров).

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: