22.02.2020, 11:01

Мер Дрогобича знайшов Lexus за 240 грн на місяць «чистими»

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради орендував автомобіль марки «Lexus» терміном на 1 рік з 5 лютого 2020 року по 4 лютого 2021 року.

Про це повідомляє Дрогобицька міська рада.

«Спростування: Автомобіль, про який активно пишуть так звані активісти, знаходиться в оренді виконкому ДМР і не є власністю міського голови. У соціальних мережах окремими особами, які позиціонують себе як активісти, або ж представники громади, активно поширюються дописи про купівлю міським головою нового автомобіля марки «Lexus». З метою спростування дезінформації, яку поширюють так звані активісти, повідомляємо, що виконавчий комітет Дрогобицької міської ради орендував автомобіль марки «Lexus» терміном на 1 рік з 5 лютого 2020 року по 4 лютого 2021 року», – йдеться у повідомленні.

Про це свідчить Договір оренди транспортного засобу №34, посвідчений Момот М.О. — приватним нотаріусом Дрогобицького районного нотаріального округу Львівської області.

Як пояснюють у міській раді, такі дії зумовлені тим, що термін оренди попереднього автомобіля марки «Volkswagen» завершився, а орендодавець відмовився продовжувати оренду.

«Автомобіль марки «Lexus» було орендовано в терміновому порядку з метою необхідності виконання службових обов’язків, оскільки на придбання нового кошти у бюджеті міста відсутні. Згідно з договором, розмір орендної плати становить 300 гривень в місяць за мінусом суми ПДФО та військового збору», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що очолює виконавчий комітет міський голова і саме з його погодження затверджуються ті чи інші рішення.

Нагадаємо, Тарас Кучма є міським головою Дрогобича з 2015 року. За освітою медик, довгий час працював анестезіологом-реаніматологом. А з  2006 по 2010 роки був депутатом Дрогобицької міської ради.

З 1 вересня 2014 року — доброволець-солдат взводу розвідки українського Батальйону імені генерала Кульчицького. З 20 листопада 2014 року — офіцер групи інструкторів батальйону оперативного призначення. З січня 2015 року — начальник медичної служби українського батальйону імені генерала Кульчицького.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: