23.10.2021, 10:32

Мальта заборонила в’їзд туристам з України

На Мальті з 21 жовтня Україна перебуває в темно-червоному переліку країн за поширенням коронавірусу. Це означає, що українці не можуть подорожувати в країну з туристичною метою навіть за умови повної вакцинації.

Про це повідомляє міністерство охорони здоров’я Мальти, передає Громадське.

В’їзд із «темно-червоних» країн до Мальти дозволяється лише у виняткових випадках — зокрема повернення громадян країни, возз’єднання з членом подружжя або сім’ї, усиновлення тощо — і тільки за погодженням МОЗ.

У такому разі подорожувальники отримують спеціальний код, який потрібно ввести в онлайн-форму, що заповнюється перед поїздкою. Також треба мати негативний результат тесту на коронавірус і документ на підтвердження повної вакцинації проти COVID-19.

Після прибуття на Мальту подорожувальники, які не мають власного житла, повинні відбути 14-денну самоізоляцію у спеціально призначеному готелі, вартість перебування в якому становить 100 євро за ніч (разом зі сніданком). У разі необхідності прибулих можуть зобов’язати зробити ПЛР-тест вартістю 120 євро.

Україна водночас перебуває в «зеленому» переліку країн, із яких в'їзд до Європейського Союзу дозволений без обмежень. 22 жовтня ЄС мав переглянути перелік, але зрештою рішення відтермінували на тиждень.

У Міністерстві закордонних справ попереджали, що Україну можуть вилучити з так званого зеленого списку, якщо ситуація з коронавірусним захворюванням погіршиться.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Країна без розвідників

  Мирослав Дністрянський

  Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

  Наталя Тимчій

  Імітація чи навчання: у Львові обурені введенням дистанційного навчання в початковій школі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: