• Головна
 • Новини
 • МОЗ веде переговори з Moderna для реєстрації вакцини від COVID-19 в Україні

11.08.2021, 17:59

МОЗ веде переговори з Moderna для реєстрації вакцини від COVID-19 в Україні

Міністерство охорони здоров'я України веде переговори з американською компанією Moderna щодо реєстрації вакцини від COVID-19 в Україні.

Про це пише агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на пресслужбу відомства.

"Для реєстрації препарату виробник вакцини має звернутися до держрегулятора з відповідною заявою про державну реєстрацію. Така норма діє не лише в Україні, а й у країнах ЄС, США і під час перекваліфікації препарату Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Міністерство веде переговори з виробником, щоб ця вакцина була зареєстрована в Україні", - йдеться в повідомленні.

У МОЗ наголосили, що згідно з чинним законодавством можна використовувати незареєстровані препарати в разі надзвичайної ситуації.

"Зважаючи на те, що вакцина була дозволена до екстреного застосування регуляторами ВООЗ, США та Європи, міністерство ухвалило рішення, в разі отримання цього препарату, як гуманітарної допомоги, дозволити вакцинацію ним проти COVID-19 в Україні. Згідно з чинним законодавством, ми маємо право використовувати незареєстровані в Україні ліки в разі надзвичайної ситуації", - зазначили у відомстві.

Крім того, згідно з повідомленням, в Україні функціонує потужна гармонізована з міжнародними стандартами система фармаконагляду. Здійснення фармаконагляду за безпекою вакцин проти COVID-19 в Україні регулюється порядком фармаконагляду, дорожньою картою з вакцинації та порядком призначення і застосування лікзасобів для лікування COVID-19, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров'я від 30 червня 2020 року №1482.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Громади Волині в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: