• Головна
 • Новини
 • "Любити Львів, жінок та жарти": в онлайн-кінотеатрі Держкіно – комедія "Шляхетні волоцюги"

08.03.2021, 13:12

"Любити Львів, жінок та жарти": в онлайн-кінотеатрі Держкіно – комедія "Шляхетні волоцюги"

В онлайн-кінотеатрі Держкіно сьогодні два фільми: музично-комедійний бойовик "Шляхетні волоцюги" режисера Олександра Березаня та анімаційна притча "Атракціон" режисера та сценариста Олега Педана. Обидві стрічки створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Події музичної комедії Олександра Березаня "Шляхетні волоцюги" відбуваються у Львові у 1938-1939 роках. Це історія батярів Боді та Мірека, які живуть під гаслом: "Любити Львів, жінок та жарти". Аби життя було яскравим, вони вдаються до різних авантюр. Все стає значно заплутанішим, коли друзям доводиться стати опікунами дівчини, на яку одночасно починають полювати НКВС та нацисти...

Батяри – субкультура, що панувала у Львові у ХІХ - XX століттях. Слово "батяр" походить від угорського betyar – "розбійник", "розбишака" або "бешкетник". Довкола батярів зажди панували веселощі, дотеп та музика. Вони мали особливий зовнішній вигляд елегантних розбишак, свою говірку, полюбляли жінок, випивку, веселий дотеп, гарну гулянку та жарти. Це й відтворили автори у своєму фільмі.

Ролі в фільмі виконали Юрій Хвостенко, Ірина Гришак, Іван Шаран, Павло Кружнов, Ксенія Ніколаєва, Олег Примогенов. У стрічці співають та виконують невеличкі ролі музиканти гурту "Брати Гадюкіни", до створення саундтреків також долучилися гурти "The ВЙО" та "Ray Band"

Сценарій написав Тарас Боровок спільно з Дмитром Наумовим. Продюсер – Дмитро Кравченко. Картину знято компанією «Ґанзафільм».

Кінопроєкт став одним із переможців Дев'ятого конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет фільму – 36 млн. 958 тис. грн, з яких 18 млн. 374 тис. грн – державна фінансова підтримка. 

Також до вашої уваги "Атракціон" — короткометражний анімаційний фільм режисера та сценариста Олега Педана. Фільм-притча, в алегоричній формі якого режисер замислюється про сенс нашого життя, про плинність часу. Про те, що життя — це гра, в якій може не бути другого шансу...

Фільм зроблено в техніці лялькової анімації в поєднанні з технікою живого зображення. Картину створено кіностудією "Укранімафільм" за підтримки Держкіно. Загальний бюджет фільму — 697 тис.  грн. (100% державної фінансової підтримки).

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Уляна Парпан

  Замість обіцяного прозорого ринку - дерибан

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: