28.02.2022, 22:14

Любителям «Альфа-джазу» про Фрідмана

Журналіст Олег Базар у ФБ навів цитату з нинішнього рішення про запровадження санкцій проти оточення Путіна. Цитата стосується спонсора львівського "Альфа-джазу".

Цитата від Олега Базара: "Михайло Фрідман є засновником і одним з основних акціонерів Альфа-Груп, до якої входитьнайбільший російський банк Альфа-Банк. Йому вдалося налагодити міцні зв’язки з адміністрацією Володимира Путіна, і його називають провідним російським фінансистом і представником найближчого оточення Путіна.

Йому вдалося придбати державні активи через державні зв’язки. Старша дочка Володимира Путіна Марія вела благодійний проект «Альфа-Ендо», який фінансувався Альфа-банком. Володимир Путін вигагороджував лояльність Альфа-груп шляхом надання політичної підтримки планів іноземних інвестицій Альфа-Груп.

Пан Фрідман і його бізнес-партнер Петро Авен були залучені до зусиль Кремля щодо скасування західних санкцій, запроваджених для протидії агресивній політиці Росії проти України. У 2018 році пан Фрадман разом з паном Авеном відвідали Вашингтон, округ Колумбія, з неофіційною місією, щоб передати посланя російського уряду щодо санкцій США та контрсанкцій з боку Російської Федерації.

Таким чином він активно підтримував матеріально чи фінансово та отримував вигоду від російських осіб, відповідальних за анексію Криму та дестабілізацію України. Він також підтримав дії або політики, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України".

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: