• Головна
 • Новини
 • Львівводоканал є природним монополістом і тому ніякої інформації надавати не збирається

10.07.2020, 09:15

Львівводоканал є природним монополістом і тому ніякої інформації надавати не збирається

Львівводоканал повідомив, що є природним монополістом і ніякої інформації надавати не збирається. Про це на своїй сторінці у ФБ пише громадський активіст Богдан Рабешко.

Богдан Рабешко: "Тиждень тому я подав запит на доступ до інформації до директора Львівводоканал, в якому просив надати мені інформацію щодо сум залучених та витрачених інвестиційних та кредитних коштів, які були вкладені протягом десяти років в це комунальне підприємство, суми кредиторської заборгованості по роках (борги по зарплатах, послугах, товарах і т.д.), а також просив надати мені план розвитку ЛМКП "Львівводоканал" на найближчі роки.

ОТ І ВСЕ. Львівводоканал повідомив, що він є природним монополістом і ніякої інформації він надавати не збирається??!!

Плювати він хотів на будь-які запити про надання інформації - "дякуйте нам, що ще вода у вас тече по трубах" і "ви, барани, будете платити за неї стільки, скільки ми вам напишемо в платіжечках".

А якщо захочете обгрунтовані розрахунки щодо підняття тарифів на водовідведення і водопостачання, намалюємо вам в фотошопіку "любе-голубе" - ну прямо художники-дизайнери, а не економісти!

Ще й прикриваються в разі чого необхідністю підняття зарплат своїм працівникам, - тільки невідомо, кому саме і на скільки їх піднімуть і чи підуть ці кошти на гуманні цілі чи на Лексуси і інші предмети розкошу для керівництва.

А так в підсумку маємо nuda veritas (лат. голу правду), коли комунальне підприємстве у змові з місцевою львівською владою без прозорого обґрунтування та обговорення з громадою малюють плани і тарифи "зі стелі", прикриваючись "прозорістю" та "відповідальністю"

Світлина від Богдана Рабешка.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: