• Головна
 • Новини
 • Львівський військовий госпіталь отримав нового керівника замість покійного Івана Гайди

05.08.2020, 20:08

Львівський військовий госпіталь отримав нового керівника замість покійного Івана Гайди

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону очолив «Заслужений лікар України» полковник медичної служби Юрій Подолян.

Про це повідомляється на сторінці Командування Медичних сил Збройних Сил України у Фейсбуці.

Сьогодні, у Львові, командувач Медичних сил генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко, за участі начальника Львівського гарнізону генерал-лейтенанта Павла Ткачука, представив особовому складу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону нового керівника.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію захід відбувся із дотриманням карантинних норм та за обмеженою участю особового складу. Були присутні лише начальники структурних підрозділів центру та посадові особи, відповідальні за життєво важливі напрямки діяльності військового-лікувального закладу.
До сьогодні, полковник медслужби Юрій Подолян, протягом чотирьох років очолював Військово-медичний клінічний центр Північного регіону в Харкові. Тож, керувати багатопрофільним клінічним, лікувально-діагностичним та науковим центром, в якому лікуються не тільки військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України, а й всі охочі, для нього не буде новою справою. Досвід у військового медика є чималий.

До 2016-го Юрій Подолян очолював 59-й військовий мобільний госпіталь Центрального регіону, який дислокується на Луганщині у місті Сватове. Цей шпиталь – один із перших медичних осередків, куди доставляють наших поранених та травмованих воїнів. Там вони отримують високопрофесійну медичну допомогу і лікування перед медичною евакуацією на наступний рівень.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі, високопрофесійне виконання службового обов’язку у серпні 2014-го полковника медичної служби Юрія Подоляна нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. У грудні 2019 року відзначений званням «Заслужений лікар України».

Нагадаємо, що попередній очільник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, полковник медичної служби Іван Гайда помер 18 червня 2020-го через ускладнення під час захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: