Спільне українсько-німецьке підприємство "Електронтранс" поставить Києву 10 низькопідлогових трамвайних вагонів.
Про це з посиланням на ProZorro пише dt.ua.
Передбачається, що сума закупівлі становитиме 497,962 млн гривень за умовами аукціону, який відбувся у вівторок в системі ProZorro.
Єдиним конкурентом "Елеткронтранса" був дилер російського Усть-Катавского вагонобудівного заводу, ТОВ "Торговий дім УКВЗ-Україна". Різниця між ціною переможця і другого учасника становила 6 тисяч гривень.
Очікується, що Київ отримає нові трамваї до 31 грудня поточного року.
Раніше "Електронтранс" обійшов польську Pesa Bydgoszcz в тендері на поставку Києву 10 одиниць 26-метрових трамвайних вагонів.
Нагадаємо, київська влада затвердила програму розвитку транспортної інфраструктури до 2023 року з бюджетом 76,4 млрд гривень. В рамках програми планується оновити 400 одиниць комунального транспорту. У 2019 році Європейський банк реконструкції і розвитку планує виділити Києву 320 млн євро на транспортні проекти. Банк вже виділив 60 млн євро на придбання 185 автобусів і 202 тролейбусів для "Київпастрансу" та 40 млн євро - на 50 вагонів для метрополітену. Термін реалізації проектів - до 2021 року.
За темою
- З 14 лютого у львівських трамваях розпочинають тестувати режим економії опалення у салонах
09.02.2022, 14:59
- «Львівелектротранс» отримав другий п’ятисекційний трамвай «Електрон»
23.12.2021, 14:19
- У Львові на вул. Княгині Ольги трамвай зійшов з рейок. Фото
25.09.2021, 17:17
- У Львові відбулася виставка трамвайних вагонів різних епох. Фото
27.05.2021, 21:27
- День міста Львова: трамвай №2 тимчасово змінить схему руху
06.05.2021, 11:18
Обговорення
Львів
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми