• Головна
 • Новини
 • З 14 лютого у львівських трамваях розпочинають тестувати режим економії опалення у салонах

09.02.2022, 14:59

З 14 лютого у львівських трамваях розпочинають тестувати режим економії опалення у салонах

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», для забезпечення економії витрат на опалення салонів трамвайних вагонів КТ4-D і марки «Електрон» та комфортного перевезення пасажирів у холодний період, з 14 лютого по 31 березня триватиме тестування режиму персоналізованого відкривання- закривання дверей «Збережемо тепло разом».

Про це йдеться на сайті Львівської міськради.

Доступ на відкривання дверей у трамваях, де це передбачено, водії електротранспорту надаватимуть пасажирам постійно, окрім годин пік в будні дні (з 7:00 по 10:00 та з 16:00 по 20:00), а також ситуативно, зважаючи на наявність пасажирів на зупинках.

«Ми звертаємося до наших пасажирів з проханням бути уважними і доброзичливими та допомагати людям поважного віку, дітям та гостям нашого міста, які можуть не відразу зорієнтуватися, як діяти на зупинках або у салоні трамваїв у «непікові» години», - підсумовує Оля Бачинська, фахівець зв’язків з громадськістю та пресою ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, відповідно до наказу директора підприємства, опалення у салонах трамваїв та тролейбусів вмикає водій при зниженні температури довкілля до -2 градусів і нижче. «Усі водії ознайомлені з цим наказом, додатково проводять контрольні перевірки щодо його дотримання», - зазначили у ЛКП «Львівелектротранс».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

  Мирослав Дністрянський

  Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

  Мирослав Дністрянський

  Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: