У школах та садочках Львова зібрали 10 млн грн на обладнання для центру дитячої реабілітації UNBROKEN KIDS. Про це повідомив керівник міського управління освіти Андрій Закалюк.
«Не перестаю дивуватися тому, наскільки обʼєднана у нашому місті освітянська спільнота. Впродовж перших тижнів вересня ми разом збирали кошти на закупівлю обладнання для дитячого відділення реабілітації UNBROKEN KIDS.
Спільними зусиллями ми перерахували благодійному фонду UNBROKEN Ukraine близько 10 млн грн. Неймовірна сума, як і кожен, хто зробив свій внесок.
Дякуємо освітянам, батькам і дітям. Нехай ці кошти допоможуть НЕЗЛАМНИМ діткам повернутися до повноцінного життя», – зазначив Андрій Закалюк.
Нагадаємо, акцію зі збору коштів ініціювало міське управління освіти перед початком нового навчального року. Батьків закликали не купувати квіти до 1 вересня, а задонатити на обладнання для дитячої реабілітації.
Збір коштів на обладнання триває. Зробити свій внесок у розбудову дитячої реабілітації можна за посиланням: https://dobro.ua/project/nezlamni/ Проєкт зі збору коштів називається «Найкраща реабілітація для НЕЗЛАМНИХ дітей».
За темою
- У Ходорові на вокзалі травмувався чоловік з інвалідністю: поліція встановлює обставини події
21.06.2026, 21:01
- Поранену під час російського удару по Харкову рятувальницю доправили на реабілітацію до Львова
21.06.2026, 19:44
- Українські дрони вдарили по логістиці окупантів біля Кримського мосту та в Керчі
21.06.2026, 13:55
- Поблизу Стрия вантажний потяг смертельно травмував 19-річного хлопця
21.06.2026, 12:07
- Поліцейські Самбірщини розслідують обставини смертельної автопригоди
20.06.2026, 12:54
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
ЗСУ за добу знешкодили 1240 окупантів і 88 артсистем ворога
20 червня: що треба знати про цей день
Буданов відмовився від польського ордена
Поліцейські Самбірщини розслідують обставини смертельної автопригоди
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні